MUZEUM WIDZIALNE

Baza kontaktów osób/działów promocji, marketingu muzeów

Z wypowiedzi uczestników ogranizowanych przez nas szkoleń i spotkań podsumowujących kolejne edycje Przeglądu Muzeum Widzialne jednoznacznie wynikało, że ich wielkim walorem jest możliwość poznania osób, które na co dzień zajmują się działalnością promocyjną i marketingową w muzeach.

Dla ułatwienia tych kontaktów, podejmujemy próbę zbudowania ogólnie dostępnej bazy działów promocji i marketingu muzeów. Udostępnimy ją na naszej stronie. Jesteśmy przekonani, że baza pomoże w tworzeniu sieci kontaktów, skłoni do wymiany doświadczeń między Państwem oraz, na co na szczególnie liczymy, przyczyni się do zainicjowania wspólnych, międzymuzelnych inicjatyw, a także jeszcze większego otwarcia się muzeów na odbiorców, zaistnienie w świadomości i przestrzeni publicznej. 

 Wpisz się do bazy!

MUZEUM
MIASTO
NAZWA DZIAŁU
KIEROWNIK*
MAIL
TELEFON

Muzeum Fryderyka Chopina

Warszawa

Dział Promocji i PR

Adelina Kumor

akumor@nifc.pl  

224416191

Stacja Muzeum

Warszawa

Dział Promocji i Marketingu

Mikołaj Królikowski

promocja@stacjamuzeum.pl

226200480 wew. 112

Muzeum Historii Katowic

Katowice

Dział naukowo-oświatowy

Marek Lyszczyna

m.lyszczyna@mhk.katowice.pl

Muzeum Narodowe w Poznaniu

Poznań

Sekcja Marketingu

Jeremiasz Misiak

jeremiasz.misiak@mnp.art.pl

+48 61 85 68 045, +48 61 85 68 043

Muzeum Ziemi Mińskiej w Mińsku Mazowieckim

Mińsk Mazowiecki

Andrzej Partyka

andrzejmuzeum@onet.pl    

muzeum-minskmaz@wp.pl

25 7522581    602243574

Muzeum Narodowe w Gdańsku

Gdańsk

Dział Marketingu

Małgorzata Posadzka

m.posadzka@mng.gda.pl

+48 58 301 70 61 w. 209, 224 oraz +48 502 756 901

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Wrocław

Dział Reklamy i Marketingu

Anna Kowalów

anna.kowalow@mnwr.art.pl

71 3430727

Muzeum Okręgowe w Toruniu

Toruń

Dział Promocji

Justyna Nowak

dp@muzeum.torun.pl

56 660 56 98

Muzem Nadwiślaskie w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny

Dział Wystaw i Promocji

Seweryn Kuter

promocja@mnkd.pl

797856043

Muzeum Narodowe w Kielcach

Kielce

Dział Promocji

Weronika Mojecka

w.mojecka@mnki.pl

533594661

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka

Wieliczka

Dział Promocji i Marketingu

Piotr Chwalba

p.chwalba@muzeum.wieliczka.pl

12 289 16 14

Muzeum Sztuki w Łodzi

Łódź

Dział Komunikacji

Adam Jurek

a.jurek@msl.org.pl

48 42 634 39 44

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Warszawa

Dział Komunikacji Społecznej

Elżbieta Grygiel

egrygiel@muzeum-wilanow.pl

+225442720

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski

Dział Edukacji i Promocji

Lech Dominik

l.dominik@muzeumlubuskie.pl

957322843 w. 26

Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum

Warszawa

Dział Promocji

Dorota Piskorska

dpiskorska@zamek-krolewski.pl

22 35 55 340

Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum

Warszawa

Dział Promocji

Beata Kruk

bkruk@zamek-krolewski.pl

22 35 55 305

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Wadowice

Dział Marketingu

Anna Czajkowska, Magdalena Klaja

a.czajkowska@domjp2.pl

m.klaja@domjp2.pl

33 823 35 55

Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie

Kraków

Olga Łuczyńska-Gawron

luczynska@etnomuzeum.eu

12 430 60 23 wew. 34

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Wadowice

Dział Marketingu

Anna Czajkowska

a.czajkowska@domjp2.pl

693592805

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

Opinogóra

Dział Edukacji i Promocji

Alicja Wodzyńska

alicja.wodzynska@muzeumromantyzmu.pl

Zamek Królewski w Warszawie

Warszawa

Pracownia Działań Muzealnych

Daniej Artymowski

pdm@zamek-krolewski.pl

22 3555291

Muzeum-Zamek w Łańcucie

Łańcut

Joanna Garbulińska-Charchut

joanna.garbulinska-charchut@zamek-lancut.pl

17 225 08 20, wewnętrzny 117

Muzeum Narodowe w Krakowie

Kraków

Sekcja Promocji

Natalia Haligowska-Rzepa

promocja_biuro@mnk.pl

12 4335 631

Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej w Kaliszu

Kalisz

Dział Promocji i Marketingu

Joanna Walczak

walczak@muzeumwkaliszu.pl

669 996 525

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Gdańsk

Dział Promocji

Aleksandra Pielechaty

a.pieechaty@nmm.pl

tel. 58 301 86 11 w. 378

Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum. Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej

Warszawa

Dział Marketingu

Lesław Krzewski

protokol@zamek-krolewski.pl

223555323

Muzeum Narodowe w Warszawie

Warszawa

Dział Pozyskiwania Funduszy i Marketingu

Karolina Młynarz

kmlynarz@mnw.art.pl

22 621 10 31 wew. 214

Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego

Warszawa

Dział Promocji i Fundraisingu

Alicja Latkowska

alatkowska@mnw.art.pl

697968060

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju

Duszniki-Zdrój

Promocji i Wydawnictw

Marta Nowicka

mnowicka@muzpap.pl

74 862 74 17

Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu

Grudziądz

Dział edukacji i promocji

Marta Bolek-Maszewska

promocja@muzeum.grudziadz.pl

56 46 590 63 w.18

Muzeum w Koszalinie

Koszalin

Krzysztof Jedynak

jedynak@muzeum.koszalin.pl

Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu

Toruń

Sekcja Promocji

Bartłomiej Oleszek

promocja@etnomuzeum.pl

56/622 80 91 wewn. 39

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie

Warszawa

Zespół ds. komunikacji

Anastazja Stelmach

anastazja.stelmach@ethnomuseum.pl

22 827 76 41 wew. 272

Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze z siedzibą w Ochli

Zielona Góra

damian.d@muzeumochla.pl=l

683211591 wew.29

Muzeum Okręgowe w Lesznie

Leszno

Dział Edukacji i Marketingu

Małgorzata Skorupska-Golec

promocja@muzeum.leszno.pl

655296140 w.27

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau

Oświęcim

Biuro Prasowe

Bartosz Bartyzel

press@auschwitz.org

+48 33 844 81 45

Muzeum Wsi Lubelskiej

Lublin

Dział Promocji

Anna Stocka

promocja@skansen.lublin.pl

815338513 wew. 21

Muzeum Narodowe w Warszawie

Warszawa

Dział Komunikacji i Programów Publicznych

Karolina Wojtaś-Kudon

komunikacja@mnw.art.pl

22 622 57 81

Muzeum Warmii i Mazur

Olsztyn

siedziba główna

Jolanta Weihs

jola.w@muzeum.olsztyn.pl

89 527 95 96 w. 51

Muzeum Miejskie w Tychach

Tychy

Dział Edukacji i Promocji

Joanna Kucz-Pieczka

j.kucz@muzeum.tychy.pl

32 327 18 20 - 21, wew. 25

Muzeum Łazienki Królewskie

Warszawa

Dział Marketingu

Agata Zawora

Agata.Zawora@lazienki-krolewskie.pl

519135310

Muzeum Historyczne w Legionowie

Legionowo

Dział Edukacji i Projektów

Malwina Piorun

malwina.piorun@muzeum.legionowo.pl=l

(22) 784 59 88

Muzeum Emigracji w Gdyni

Gdynia

Dział PR i Marketingu

Aleksandra Sosnowska-Serek

a.sosnowska-serek@muzeumemigracji.pl

+48 58 670 41 66

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie

Stargard

Dział Upowszechniania Sztuki, Edukacji i Promocji

Joanna Fijałkowska

j.fijalkowska@muzeum-stargard.pl

915783835 w. 39

Państwowe Muzeum na Majdanku

Lublin

Sekcja ds. komunikacji i promocji / Rzecznik Muzeum

Agnieszka Kowalczyk-Nowak

a.kowalczyk@majdanek.eu

81 710 28 31

Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał Oddział Muzeum Zamojskiego

Zamość

Kinga Kołodziejczyk

kinga.kolodziejczyk@muzeumarsenal.pl

606 845 759

Muzeum Architektury we Wrocławiu

Wrocław

Dział promocji i wydawnictw

Marta Czyż

marta.czyz@ma.wroc.pl

+48 71 369 99 34

Muzeum Azji i Pacyfiku

Warszawa

Dział Projektów Kulturalnych i Promocji

Karolina Krzywicka

promocja@muzeumazji.pl

22 6 29 67 24 wew. 115

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny

Dział Wystaw i Promocji

Seweryn Kuter

anna.polak@mnkd.pl

81 881 02 88

Muzeum Okręgowe w Toruniu

Toruń

Dział Promocji

Sumita Morzyńska

dp@muzeum.torun.pl

0566605698; 0566605689; 0566605645

Muzeum Książąt Lubomirskich

Wrocław

Dział Marketingu i Pozyskiwania Środków

Alicja Kliber

alicja.kliber@ossolineum.pl

71 371 95 93

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu

Sandomierz

Dział Edukacyjno - Promocyjny

Natalia Szmuc - Wajda

n.szmuc@zamek-sandomierz.pl

698 639 312

Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku

Stebark

Archeologiczno - Historyczny

Piotr A. Nowakowski

archeologia@muzeumgrunwald.pl

608575782

Muzeum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Gdańsk

Marek Bukowski

muzeum@gumed.edu.pl

583491446

Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego

Wrocław

Jan Harasimowicz

muzeum@uwr.edu.pl

+48713752618

Muzeum ASP

Kraków

brak wyodrębnienia

Małgorzata Sokołowska

msokolowska@asp.krakow.pl

12 299 20 29

Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego

Warszawa

Małgorzata Przybyszewska

mprzybyszewska@adm.uw.edu.pl

22 55 20 107

Sala Tradycji Akademii Morskiej w Gdyni

Gdynia

Ewa Otremba

eot@am.gdynia.pl

58 5586650

Muzeum Geologiczne Wydziału Geologii, Geofizyki i ochrony Środowiska AGH

Kraków

Muzeum geologiczne

Remigiusz Molenda

muzeum@geol.agh.edu.pl

126172365

Muzeum Zamkowe w Pszczynie

Pszczyna

Marketing

Sylwia Pająk-Figula

marketing@zamek-pszczyna.pl

32 210 30 37 wew 32

Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach

Kęty

Referent ds. promocji

Łukasz Gieruszczak

promocja@muzeum.kety.pl lukasz.gieruszczak@muzeum.kety.pl 

33 845 31 07

Muzeum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Poznań

Anna Wojtera

anna.wojtera@amu.edu.pl

61 829 47 40

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Szczecin

Księgarnia MNS-CDP

Edyta Łongiewska-Wijas

e.longiewska@muzeum.szczecin.pl

572661180

Państwowe Muzuem Etnograficzne w Warszawie

Warszawa

Zespół ds. Promocji

Anastazja Stelmach

anastazja.stelmach@ethnomuseum.pl

 

* Kierownik lub osoba odpowiadająca w muzeum za działania marketingowe lub promocyjne.

* W trosce o aktualność i użytecznośc bazy, prosimy w informowanie o wszelkich zmianach danych w niej zawartych.

 

COOKIES

Korzystając z serwisu internetowego Muzeum Widzialne wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej.
Polityka prywatności